Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Thomas-Ivory-Bavaria-nemet-viragmintas-porcelan-vaza-matricas-apro-kopasnyomokkal-jelzett~II2103566
2103566
11171
380
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm
: karap_norbert