Könitz porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, alj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Konitz-porcelan-csesze-es-alj-matricas-jelzett-apro-kopasokkal-alj-d-11-cm-csesze-m-7~II2255822
2255822
11149
380
Leírás: Könitz porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásokkal, alj d: 11 cm, csésze m: 7 cm
: karap_norbert