Herendi Bouqet de Herend BHR mintás áttör kínáló. Kézzel festett, sérü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~34/Herendi-Bouqet-de-Herend-BHR-mintas-attor-kinalo-Kezzel-festett-serult-jelzett-h20-cm-~II2254294
2254294
11108
380
Leírás: Herendi Bouqet de Herend BHR mintás áttör kínáló. Kézzel festett, sérült, jelzett. h:20 cm, d: 15 cm
: karap_norbert