Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 219

DN Városi kocogónap - Kőszeg kétoldalas Al emlékérem (36mm) T:2
30921.

DN "Városi kocogónap - Kőszeg" kétoldalas Al emlékérem (36mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1923. Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923 Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph. Austria 1923. OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923 Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error
30922.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ausztria 1925 ÖSTERREICHISCHER LEICHT ATHLETIK VERBAND 1900-1925 FÜNFLANDERKAMPF az Osztrák Könnyűatléta szövetség kétoldalas Br emlékplakettje (51x52mm) T:1-
30923.

Ausztria 1925 "ÖSTERREICHISCHER LEICHT ATHLETIK VERBAND 1900-1925 FÜNFLANDERKAMPF" az Osztrák Könnyűatléta szövetség kétoldalas Br emlékplakettje (51x52mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Ausztria 1937. Az alsó-ausztriai tartományi kormány tiszteletdíja Br emlékplakett (66x51mm) T:2-,3 Austria 1937. EHRENPREIS DER N.Ö. (Niederösterreich) LANDESREGIERUNG 1937 Br commemorative plaque (66x51mm) C:VF,F
30924.

Ausztria 1937. "Az alsó-ausztriai tartományi kormány tiszteletdíja" Br emlékplakett (66x51mm) T:2-,3 Austria 1937. "EHRENPREIS DER N.Ö. (Niederösterreich) LANDESREGIERUNG 1937" Br commemorative plaque (66x51mm) C:VF,F

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ausztria 1958. ARBÖ Bécs hegyi terepteszt 1958 aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1- Ausztria 1958. ARBÖ Wien Berg u. Gelände prüfung 1958 aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1-
30925.

Ausztria 1958. "ARBÖ Bécs hegyi terepteszt 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1- Ausztria 1958. "ARBÖ Wien Berg u. Gelände prüfung 1958" aranyozott Br motorsport plakett (56x48mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csehszlovákia 1928-1938. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia) one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina
30926.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Franciaország 1937. VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937 ezüstözött, kétoldalas, peremén jelzett Br emlékérem (50mm) T:2 ph. France 1937. VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937 silver plated double-sided, silver plated Br commemorative medallion (50mm) C:XF edge error
30927.

Franciaország 1937. "VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937" ezüstözött, kétoldalas, peremén jelzett Br emlékérem (50mm) T:2 ph. France 1937. "VIIes JEUX UNIVERSITAIRES INTERNATIONAUX - CIE / PARIS 1937" silver plated double-sided, silver plated Br commemorative medallion (50mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lengyelország 1984. XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984 zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984 Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU
30928.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3db-os sportlövészeti díjérem tétel I., II., III. helyezett számára, mindegyik szalagon T:2,2-
30929.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
8db-os Br sportérem tétel, közte ~1900. Magyar Athletikai Club 1875 Br érem (37mm) T:2,2-
30930.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10db-os díjérem tétel, közte 1933. Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869. Br díjérem (40mm) T:2,2-
30931.

10db-os díjérem tétel, közte 1933. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869." Br díjérem (40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10db vegyes Br sportérem, benne MAGYAR LABDARÚGÓK SZÖVETSÉGE 1907-1908 II. OSZT. SZÖVETSÉGI DÍJ JEZERNITZKY KÁROLY (33mm) ph. és Berán Lajos (1882-1943) 1921/22 évi football bajnokság II. (39mm) T:vegyes
30932.

10db vegyes Br sportérem, benne "MAGYAR LABDARÚGÓK SZÖVETSÉGE 1907-1908 II. OSZT. SZÖVETSÉGI DÍJ JEZERNITZKY KÁROLY" (33mm) ph. és Berán Lajos (1882-1943) "1921/22 évi football bajnokság II." (39mm) T:vegyes

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft