Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 242

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980 XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-,2
30583.

Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980" XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) Széchenyi István egyoldalas, öntött Br emlékérem, 023-as sorszámmal (93mm) T:1- kis patina
30584.

Borsos Miklós (1906-1990) "Széchenyi István" egyoldalas, öntött Br emlékérem, "023"-as sorszámmal (93mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Búza Barna (1910-2010) 1975. Szolnok 900 éves kétoldalas Br érem (97,5mm) T:2 Hungary 1975. Szolnok 900 years old two-sided Br plaque. Sign.: Barna Búza (97,5mm) C:XF
30585.

Búza Barna (1910-2010) 1975. "Szolnok 900 éves" kétoldalas Br érem (97,5mm) T:2 Hungary 1975. "Szolnok 900 years old" two-sided Br plaque. Sign.: Barna Búza (97,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Búza Barna (1910-2010) DN Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront Br emlékérem (100mm) T:1-
30586.

Búza Barna (1910-2010) DN "Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront" Br emlékérem (100mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Cziglényi Ádám (1909-1998) 1949. Magyar Bélyeggyűjtők Országos Egyesülete 1919-1949 Br szögletes plakett eredeti tokban (65x93mm) T:2
30587.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Czinder Antal (1937-) 1978. Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978 kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2
30588.

Czinder Antal (1937-) 1978. "Lengyel Színházi és Zenei Napok - Dni Teatru i Muzky Polskiej 1978" kétoldalas, öntött Br emlékérem (98mm) T:2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csillag István (1881-1968) 1908. Tóth Béla egyoldalas Br plakett (75x51mm) T:1- ph. Hungary 1908. Béla Tóth one-sided Br plaque. ign.: István Csillag (75x51mm) C:AU edge error
30589.

Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett (75x51mm) T:1- ph. Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque. ign.: István Csillag (75x51mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
30590.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. Városunkért / 1973. április 15. Békés Város Br emlékérem (78mm) T:1-,2
30591.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1973. "Városunkért / 1973. április 15. Békés Város" Br emlékérem (78mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. ...Mit kis élet nagy álmoknak meg tudhat adni, adja meg nektek olyan bőven, alig bírjátok elfogadni - Ady öntött, kétoldalas Br plakett (85mm) T:2 Hungary 1976. Endre Ady cast, two-sided Br plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (85mm) C:XF
30592.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "...Mit kis élet nagy álmoknak meg tudhat adni, adja meg nektek olyan bőven, alig bírjátok elfogadni - Ady" öntött, kétoldalas Br plakett (85mm) T:2 Hungary 1976. "Endre Ady" cast, two-sided Br plaque. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (85mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1978. Otthon 1978. Kiállítás öntött Br emlékérem (68mm) T:2 ph.
30593.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1978. "Otthon 1978. Kiállítás" öntött Br emlékérem (68mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. 1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF) alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
30594.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft