Térképek Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2256165
12891
380
Maps
cca 1828 Plan der Schlacht von Varna 1444, a várnai csata térképe, Wien, J. Trentsensky, litográfia, a hátoldalán javított, hajtásnyomokkal, 34x24 cm 2256174
12892
380
Maps
cca 1828 A muhi csata térképe, Wien, J. Trentsensky, litográfia, a hátoldalán javított, hajtásnyomokkal, az egyik szélén gyűrődésnyommal, 34x24 cm 2256147
12893
380
Maps
cca 1828 Plan der Schlacht von Mohács im Jahre 1526, a mohácsi csata térképe, metszetre: Csintalan József, Pressburg/Pozsony, Landerer-ny., litográfia, az egyik szálán vágott, a hátoldalán ragasztott, 32x24 cm 2256125
12894
380
Maps
cca 1828 Politische Eintheilung des türkischen Theiles von Ungarn nach Hadzsi Chalfa, német nyelvű térkép a magyarországi török hódoltságról, körbevágott, jó állapotban, 23x27 cm 2205973
12895
380
Maps
194 Budapest V. ker déli részének és az Erzsébet híd környékének forgalmi rendje. A híd megnyitásakor kiadott térkép. 33x47 cm 2223504
12896
380
Maps
cca 1893 2 db Budapest térkép Pallas Nagy Lexikonából: Budapest IV. ker 1893-ban, lap alján kisebb szakadással + Pest sz. kir városa 1758-ban 2254899
12897
380
Maps
cca 1960-1970 12 db térkép balatoni helységekről 2256050
12898
380
Maps
1989 Teikoku's Complete Atlas of Japan. Tokyo,1989,Teikoku-Shoin, 2+56 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben. 2253429
12899
380
Maps
Észak-Európa térkép. Hajtott, 25x36 cm 2254149
12900
380
Maps
Veszprém vármegye közigazgatási térképe,(Kogutowicz: Megyei térképek), 1:400000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, 29x35 cm 2253424
12901
380
Maps
Európa térkép. Hajtott, 21,5x32 cm 2254155
12902
380
Maps
cca 1910 Magyarország behozatali és kiviteli forgalma szárazon és tengeren, magyar, angol és francia nyelven, 25x20 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft