Acéltokos IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, szép számlappal d:50 mm fém óralánccal ./ Vintage IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well
XIX. sz. vége- Ezüst (Ag) kulcsos zsebóra, másodperc mutatóval, gravírozott tokkal, működő állapotban, szép számlappal kulccsal, hozzá ezüst óralánccal, fém óratokkal ./ Vintage silver pocket watch, with silver chain, works well d: 44 mm
Braunswetter János Szeged. Jelzett ezüst zsebóra. Jelzett szerkezettel, jelzett tokkal, hibátlan számlappal. Működő, szép állapotban, hozzá fém óralánc. d: 50 mm