Nyomtatványok

Tételek száma: 261

cca 1910-2005 Vegyes papírrégiség tétel, közte különféle jegyek (Szováta Medve tófürdőjegy, Sepsiszentgyörgy Strand belépőjegy, Kolozsvár Botanikus Kert és Múzeum), kimaradási engedély férj részére (kitöltetlen), Gönczi-Gebhardt Tibor grafikájával illusztrált könyvjelző, 1983-as mozgalmi-szocialista grafikájú kártyanaptárak...stb.
12969.

cca 1910-2005 Vegyes papírrégiség tétel, közte különféle jegyek (Szováta "Medve" tófürdőjegy, Sepsiszentgyörgy Strand belépőjegy, Kolozsvár Botanikus Kert és Múzeum), kimaradási engedély férj részére (kitöltetlen), Gönczi-Gebhardt Tibor grafikájával illusztrált könyvjelző, 1983-as "mozgalmi-szocialista" grafikájú kártyanaptárak...stb.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
12970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1911 Aurora. Irodalom, művészet, színház, zene. Szerk.. Cserna Andor. A Művészház tagilletménye. I. évfolyam, 1-4. szám Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval..
12971.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1911 Újpest R. T. város szabályrendeletei. 6. szám. A vizellátásról.
12972.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1911-12 Művészház Kultúra irodalmi, művészeti, kritikai képes folyóirat 9 különböző lapszáma. II. félév 16. és 17.-18. sz., III. félév 2., 3., 4. , 8., 9., 10., 11. szám. Kiadói papírkötés, borító helyenként kissé sérült, II. félév 17.-18. szám borítója elvált.
12973.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1912, 1914, 1915, 1918 A Művészet c. folyóirat számai egyben teljes évfolyamokkal. Vegyes állapotban
12974.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1913 Kalauz a Művészház palotafelavató kiállítására. Szerkesztette Rózsa Miklós. Budapest, 1913. Művészház. Hiányos! 32 p. helyett csak 22p, a hátsó borító is hiányzik. + Magyar Iparművészet. 1911 XIV. évf. 6. szám Kiadói elvált papírkötés, széteső állapotban, borító tetején tulajdonosi névbejegyzéssel.
12975.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914 Zászlónk. Ifjúsági Lap. XII. évf. 1-10. sz. Bekötött papírborítókkal, a hátsó borítók belsején vasúti menetrendekkel. Kiadja: Regnum Marianum. Bp., Élet-ny. Félvászon-kötésben, egy kijáró lappal.
12976.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12977.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1915 Kiskunhalas, Kiskunhalas helyi értesítője, XV. évfolyam 26. szám
12978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1915 Box c. képes lap I. évf. 3. szám. szerk: Jendrassik Tibor. Rajzos újság a háború híreivel 8 p.
12979.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 Dr. Fejér Dávid halotti értesítője, szakadással
12980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: