Hajózás, Balaton

Tételek száma: 11

1906 Lágymányos (Budapest), vitorlás a Dunán, fotó papírra kasírozva, feliratozott, 7,5x9 cm
12744.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1934 Balatoni útmutató és menetrend május-október hóra, vágatlan oldalakkal, címlap Dallos grafikája, 125p
12745.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
11
Dr. Bodnár Gyula (szerk.): A Balaton. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 14. Bp., 1935. Papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12746.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12747.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12748.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban.
12749.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül I-II. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
12750.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes Balaton témájú tétel, 2 db. Balaton-felvidék. Útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Félvászon kötésben, kissé megviselt állapotban, hiányzó térkép melléklettel. + Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Egészvászon kötésben, nylon védőborítóban, kopott állapotban, térkép melléklettel.
12751.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Dr. Bíró József: A balatoni hajózás története. Siófok, Mahart Balatoni Hajózás Kft. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.
12752.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Balatoni arcképcsarnok. II. Ki-kicsoda a régióban? Szerk.: Gyarmati László. Siófok,2008,Balatonpress. Kiadói kartonált papírkötés.+Balatoniak. Térségi lexikon. [Siófok, 2016.,Siópress Kft.] Kiadói kartonált papírkötés, hiányos,az utolsó lapokat kivágták,(184. oldalnál véget ér, 240 oldalban lenne teljes.)
12753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajók és hajózási módszerek. Szerk.: Csák Ervin. Bp., 1969., Műszaki. Kiadói nyl-kötés, volt könyvtári példány, kissé sérült gerinccel. Megjelent 1400 példányban.
12754.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft