https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vallas~500020/Schneller-Lajos-A-szent-fold-Kepek-az-igeret-foldjerol-a-szentiras-magyarazatahoz-Ford~II2253914
2253914
17256
380
Books: Religion
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Schneller Lajos: A szent föld. Képek az Ãgéret földjérÅ‘l a szentÃrás magyarázatához. Ford.: Czékus László. Bp., 1899., Hornyánszky Viktor, 4+295+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, apró kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sza