Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Chun Károly: Mély tengerek világa. Átdolg. Szilády Zoltán. Bp., [1902], Lampel. [8], 280 p., 14 t., 1 térk. (kihajtható.). Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kisebb kopásokkal.