Friedrich Sieburg: Robespierre. Ford.: Lányi Viktor. [Bp.], é.n., Cser... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~500004/Friedrich-Sieburg-Robespierre-Ford-Lanyi-Viktor-Bp-en-Cserepfalvi-Fekete-feher-fotC3~II1938947
1938947
15713
380
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Friedrich Sieburg: Robespierre. Ford.: Lányi Viktor. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
: tánczos_gábor