Tétel

Kikiáltási ár:

1 000 Ft
2,82 EUR, 3,03 USD

Leírás:

"Hütte." Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: "Hütte." Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.