15618.
380. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban.