Mákzór Imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. 6. kötet. Szukkot ünnep utolsó napjaira. Bp., 1913, Schlesinger József kiadása, fordította Schön József. Kiadói vászon kötés, gerinc sérült, kopott és foltos borítóval, laza fűzéssel.
Pataki Mária-Pinter József: Zsidó kultúra és hagyomány. I. köt. Javne-könyvek. Új sorozat 1. Bp.,én.,Magyar Zsidó Közösségi Iskola Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.