2 000 Ft
Dr. Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. I. rész. A.,Törvénykezés, B., Szervezet, C., Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1892, Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.