17321.
380. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
Kiss József: Levelek hullása. Falus Elek szecessziós egészoldalas és szövegközti illusztrációival, könyvdÃszeivel és illusztrált elÅ‘zékével. A bekötési tábla Courtens festménye után készült. Bp., 1908, Singer és Wolfner, 1 t.+87+3 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval, egy egészoldalas illusztráció hiányzik.