20 000 Ft
1910 "Dr. Stáhly Ignác úrnak, a SzékesfÅ‘városi Erzsébet Szegényház igazgató fÅ‘orvosának együttműködésünk emlékül és igaz tiszteletük jeléül, az intézet rendelÅ‘ orvosai", 9 db különálló, leszedhetÅ‘ fotó kartonon, nagy méretű kartonra kasÃrozva. Többek közt Stáhly Ignácz; Szerb Zsigmond, születési nevén Stern Zsigmond (1867-1962) orvos, belgyógyász, kórházi fÅ‘orvos, Szerb Antal Ãró, irodalomtörténész nagybátyja; Schaffer Károly (1864-1939) ideg-elmegyógyász, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, Winternitz Arnold (1872-1938) sebész, egyetemi tanár. Erdélyi Mór felvételei, jelzett nyomtatva a nagyméretű karton jobb alsó sarkában. Karton felsÅ‘ részen kb. 5 cm hosszú szakadással, üvegezett fa keretben. Stáhly Igácz fotó mérete 26x18,5 cm, többi fotó mérete 19,5x13 cm