V. Irén 1926 jelzéssel: Udvar fával. Litográfia, papír, üvegezett kere... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/V-Iren-1926-jelzessel-Udvar-faval-Litografia-papir-uvegezett-keretben-29x22-cm~II2256462
2256462
10287
380
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: V. Irén 1926 jelzéssel: Udvar fával. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 29x22 cm
: scanner