Tőkey Péter (1943-): Metropolisz. Szitanyomat, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Tokey-Peter-1943-Metropolisz-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-1220-Lap-szele-se~II2232538
2232538
10282
380
4600
Leírás: Tőkey Péter (1943-): Metropolisz. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (12/20): Lap széle sérült, mű ép, 60×46 cm
: kozár_edit