Kondor Lajos (1926-2006): Hajók rakodása a kikötőben. Rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Kondor-Lajos-1926-2006-Hajok-rakodasa-a-kikotoben-Rezkarc-papir-jelzett-19C39729-cm~II2254001
2254001
10148
380
4600
Kikiáltási ár:
4 600 Ft 12,43 EUR , 13,53 USD
Leírás: Kondor Lajos (1926-2006): Hajók rakodása a kikötőben. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
: kh
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: