Károlyi András (1938-): Keritéskirály. Szitanyomat, papír, jelzett, sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Karolyi-Andras-1938-Keriteskiraly-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-110-46-5C39726~II2253714
2253714
10134
380
Leírás: Károlyi András (1938-): Keritéskirály. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/10), 46,5×26 cm
: kozár_edit