Imre István (1918-1983): Pihenő. Rézkarc, karton, jelzett, lap kissé h... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Imre-Istvan-1918-1983-Piheno-Rezkarc-karton-jelzett-lap-kisse-hullamos-es-szelein-folt~II2221818
2221818
10116
380
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Imre István (1918-1983): Pihenő. Rézkarc, karton, jelzett, lap kissé hullámos és szélein foltos, 29×39 cm
: tánczos_gábor