Élesdy István (1912-1987): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Lap jobb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Elesdy-Istvan-1912-1987-Noi-akt-Akvarell-papir-jelzett-Lap-jobb-felso-sarkaban-toresn~II2253745
2253745
10069
380
Leírás: Élesdy István (1912-1987): Női akt. Akvarell, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 46x31 cm
: kozár_edit