https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Almasy-Aladar-1946-Poziciod-lesz-majd-eleted-alkonya-Rezkarc-papir-jelzett-Szamozott~II2229112
2229112
10007
380
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
LeÃrás:
Almásy Aladár (1946-): PozÃciód lesz majd életed alkonya. Rézkarc, papÃr, jelzett. Számozott: 10/10. A grafika egy másik példánya a pécsi Janus Pannonius Múzeum Modern Magyar Képtár gyűjteményében található. Lap jobb szélén kisebb foltokkal, mű ép. 32x43 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit