Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Zsolnay-kek-virag-mintas-porcelan-teaskeszlet-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-Komplett~II2225803
2225803
11125
379
15000
Kikiáltási ár:
15 000 Ft 40,54 EUR , 44,12 USD
Leírás: Zsolnay kék virág mintás porcelán teáskészlet. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Komplett.
: scanner