Wallendorf porcelán puttó nyuszival, kézzel festett, jelzett, kis kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Wallendorf-porcelan-putto-nyuszival-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-15-cm~II2217751
2217751
11185
379
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Wallendorf porcelán puttó nyuszival, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
: kozár_edit