Porcelán tétel: Aquincum, Hollóházi, német porcelán figurák. 8 db Jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Porcelan-tetel-Aquincum-Hollohazi-nemet-porcelan-figurak-8-db-Jelzettek-minimalis-kopa~II2238641
2238641
11170
379
Leírás: Porcelán tétel: Aquincum, Hollóházi, német porcelán figurák. 8 db Jelzettek, minimális kopással 5-14 cm-ig
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: