Porcelán kulacs népies-absztrakt díszítéssel, fa dugóval, porcelán sap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Porcelan-kulacs-nepies-absztrakt-diszitessel-fa-dugoval-porcelan-sapkaval-jelzett-matri~II2246804
2246804
11224
379
Leírás: Porcelán kulacs népies-absztrakt díszítéssel, fa dugóval, porcelán sapkával, jelzett, matricás, apró kopásnyomokkal, m: 22 cm
: karap_norbert