Harmonia spanyol porcelán, 4 db teás vagy kávés csésze és 4 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal + Porcelán készlet, 6 db teás vagy kávés csésze és 6 db alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal