Berán Lajos (1882-1943) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XIV. O. Ten. V. Egyes III." Br díjérem "Berán N BPest" gyártói jelzéssel (51mm) T:2
Arató Gyula (1889-1969) 1934. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" egyoldalas Br plakett valamint összefogott Br lemezkoszorú, mindkettő gravírozva "FÉRFI EGYES BAJNOK / A F.M.S.E. TENISZBAJNOKSÁGÁRA 1934 TÁRCZAKÖZI BAJNOKSÁG", restaurált márványlapon, eredeti tokban (212x158mm) T:2 márvány restaurált
Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
1942. A II. Országos Úszóhét megnyitásának emlékére készült festett illetve zománc rátétes, jelzetlen Ag plakett "MM" beütővel. A rátétek között Levente jelvény, "MOVE - OVTK 1909" zománcozott jelvényei valamint a "II. Országos Úszóhét 1942" festett jelvénye. A plaketten továbbá a MOVTK Üv. elnökének, O.L.E. titáka és az O.L.E. és MOVTK elnöke, B.Ü. Főtanácsos gyárigazgató gravírozott aláírásai (97,67g/124x96mm)