Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes / XII. Orsz. R.tiszti Tennisz V. 1936 Férfi E.V. I." jelzett Ag díjérem (43,39g/36,5mm) T:2 patina