Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500033/Aranyozott-ezustAg-gyuru-piros-kovel-jelzett-meret-56-brutto-8-28-g~II2217688
2217688
19226
379
Jewellery
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,28 g
: karap_norbert