Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 271
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2238005
19216
379
Jewellery
Gyöngy nyaklánc ezüst (Ag) szerelékkel 46 cm 2238001
19217
379
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) panda maci kövekkel kirakva. függő . Jelzett. 10,88 g 2237999
19218
379
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) fülbevaló strasszokkal. Jelzett. 5,61 g 2237998
19219
379
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) medál strasszokkal. Jelzett. d: 32 mm, 9,9 g 2237997
19220
379
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) gyűrű. Jelzett. m: 54, 18,71 g 2238000
19221
379
Jewellery
Thomas Sabo ezüst (Ag) vesco csízma formájú medál . Jelzett. 21,99 g 2240038
19222
379
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, d: 1 cm, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 3,7 g 2239947
19223
379
Jewellery
Ezüst(Ag) függő holdkővel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 4,6 g 2238335
19224
379
26000
Jewellery
Arany gyűrű kis kövekkel. 14K arany, jelzett m:57, 1,8 g 2238326
19225
379
Jewellery
Universal női 14K aranyóra, fám szíjjal. Működő állapotban. d: 2 cm 2217688
19226
379
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, piros kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 8,28 g 2217567
19227
379
Jewellery
Ezüst(Ag) négysávos gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,85 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft