https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
12901.

cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
XIX. sz. Ulm erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 70x40cm
12902.

XIX. sz. Ulm erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 70x40cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1913 A Brenni felföld térképe / Large map of the Brenn Oberland in Tirol Austria 50x70 cm
12903.

1913 A Brenni felföld térképe / Large map of the Brenn Oberland in Tirol Austria 50x70 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1913 Lechtaler Alpok térképe / 1913 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm
12904.

1913 Lechtaler Alpok térképe / 1913 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1899 Ausztria a Ferwallgroupe térképe / 1899 Austria Large hiking map of the Ferwallgroup 70x90 cm
12905.

1899 Ausztria a Ferwallgroupe térképe / 1899 Austria Large hiking map of the Ferwallgroup 70x90 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1915 Szerbia térképe. Hajtásoknál kis szakadásokkal 100x75 cm / Map of Serbia
12906.

cca 1915 Szerbia térképe. Hajtásoknál kis szakadásokkal 100x75 cm / Map of Serbia

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1955-70 össz. 9 db térkép: Budai-hegység, Gerecse, Cserhát, Pilis, Börzsöny, Soproni-hegység, stb.
12907.

cca 1955-70 össz. 9 db térkép: Budai-hegység, Gerecse, Cserhát, Pilis, Börzsöny, Soproni-hegység, stb.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1900 A Magyar Királyság vármegyei, összesen 71 db térkép, Posner Károly metszése és nyomása, Pallas Nagy Lexikona, magyar, horvát-szlavón, erdélyi-partiumi vármegyékkel, közte: Varasd, Verőce, Zágráb, Szerém, Pozsega, Modrus-Fiume, Máramaros, Csík, Háromszék, Liptó, Árva, Ung, Bereg, Sáros, Szepes, Nyitra... stb. Hajtott, de jó állapotban 23,5x30,5 cm körüli méretekben
12908.

cca 1900 A Magyar Királyság vármegyei, összesen 71 db térkép, Posner Károly metszése és nyomása, "Pallas Nagy Lexikona", magyar, horvát-szlavón, erdélyi-partiumi vármegyékkel, közte: Varasd, Verőce, Zágráb, Szerém, Pozsega, Modrus-Fiume, Máramaros, Csík, Háromszék, Liptó, Árva, Ung, Bereg, Sáros, Szepes, Nyitra... stb. Hajtott, de jó állapotban 23,5x30,5 cm körüli méretekben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
12909.

XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained
12910.

Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1986 A csillagos égbolt. Bp., 1986, Cartographia. 2 db térkép borítóban: Az északi égbolt és a déli égbolt. 87,5x74,5 cm x 2
12911.

1986 A csillagos égbolt. Bp., 1986, Cartographia. 2 db térkép borítóban: Az északi égbolt és a déli égbolt. 87,5x74,5 cm x 2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
1909 Térképfüzet I. rész. Budapest elemi népiskoláinak III. oszt. számára. Szerk.: Ágotai Béla és Kogutowicz Manó. Bp., 1909., Magyar Földrajzi Intézet, félvászon-kötés, 4 lap hiányzik (20-21, 22-23.), 30 p.
12912.

1909 Térképfüzet I. rész. Budapest elemi népiskoláinak III. oszt. számára. Szerk.: Ágotai Béla és Kogutowicz Manó. Bp., 1909., Magyar Földrajzi Intézet, félvászon-kötés, 4 lap hiányzik (20-21, 22-23.), 30 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz