Órák Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2244697
11434
379
26000
Watches
Doxa kézi felhúzós karóa (zsebóra beépítés) jelzett szerkezettel, régi plexivel, működő, jó állapotban, fém szíjjal. d: 45 mm 2244677
11435
379
24000
Watches
8 napos Doxa zsebóra, fém tokkal, hajszálrepedéssel a számlapon, fém óralánccal. Működik! / Doxa 8-days pocket watch d: 7 cm 2240404
11436
379
Watches
6 db klf karóra alkatrésznek 2238245
11437
379
Watches
10 db vegyes óra, mind működőképes. Nagyrészt kvarc. 2097368
11438
379
13000
Watches
Ébresztő funkciós Junghans fém zsebóra sérült számlappal, működő szerkezettel d: 5 cm 2242419
11439
379
Watches
Vector quarz karóra, bőr szíjjal, gyöngyházfényű kronográf számlapokkal, nem működik, eredeti dobozában, használati utasítással és jótállási jeggyel, 3x3,5 cm 2245507
11440
379
Watches
Ón óra Gaudeamus igitur felirattal, jelzett. modern kvarc szerkezettel. 18x13 cm 2208977
11441
379
Watches
Ingás, asztali- / kandalló-óra, jár, kulccsal, sérült, hiányos számlappal, 23x52,5 cm 2171747
11442
379
70000
Watches
15 db-os régi zsebóragyűjtemény, többnyire működőképes állapotban, néhány óra számlapja sérült vagy repedezett, tárolódobozban 2214212
11443
379
60000
Watches
15 darabos zsebóra gyűjtemény, közte működőképesek, néhányon kisebb szépséghibákkal, hiányzó üveggel 2174453
11444
379
70000
Watches
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes 2027540
11445
379
Watches
Régi fali óra, fa testtel, üveg nélkül, kulccsal, működik, kopott, d: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft