Órák

Tételek száma: 32

Doxa kézi felhúzós karóa (zsebóra beépítés) jelzett szerkezettel, régi plexivel, működő, jó állapotban, fém szíjjal. d: 45 mm
11434.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
8 napos Doxa zsebóra, fém tokkal, hajszálrepedéssel a számlapon, fém óralánccal. Működik! / Doxa 8-days pocket watch d: 7 cm
11435.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
6 db klf karóra alkatrésznek
11436.

6 db klf karóra alkatrésznek

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10 db vegyes óra, mind működőképes. Nagyrészt kvarc.
11437.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ébresztő funkciós Junghans fém zsebóra sérült számlappal, működő szerkezettel d: 5 cm
11438.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Vector quarz karóra, bőr szíjjal, gyöngyházfényű kronográf számlapokkal, nem működik, eredeti dobozában, használati utasítással és jótállási jeggyel, 3x3,5 cm
11439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ón óra Gaudeamus igitur felirattal, jelzett. modern kvarc szerkezettel. 18x13 cm
11440.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ingás, asztali- / kandalló-óra, jár, kulccsal, sérült, hiányos számlappal, 23x52,5 cm
11441.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11442.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
15 darabos zsebóra gyűjtemény, közte működőképesek, néhányon kisebb szépséghibákkal, hiányzó üveggel
11443.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Zsebóragyűjtemény fa dobozban, össz. 15 db, részben jelzett (Kienzle, Klinghoffer Ede Pesterzsébet, Nattich Hofuhrmacher Fiume stb.), számlapok és üvegek részben kopottak és sérültek, valamennyi működőképes
11444.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Régi fali óra, fa testtel, üveg nélkül, kulccsal, működik, kopott, d: 20 cm
11445.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft