Nyomtatványok

Tételek száma: 264

12980.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1864 A Sürgöny c. lap 186. száma
12981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12982.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1868 Ideiglenes utasítás vasúti és hajózási ügyben.
12983.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1877 Temesvár, Der Landbote című újság 6. évfolyamának 25. száma, szakadásokkal
12984.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1880 Méltóságos és főtisztelendő Vaszary Kolos a Szent Márton hitvalló püspökről czímzett pannonhlani sz. Benedek-rendi főapátság főpásztorának a főapáti székbe történt beigtatása emlékére. 8p.
12985.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1885 Vaszary Kolos pannonhalmi főapát rendelete az apátság területén lakó személyek részére 21p.
12986.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Párizs, Eiffel tornyot építését bemutató nyomat 1888-1889 között. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm
12987.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1890 Kossuth Lajos és családja, nagy méretű litográfia, sérült, foltos. Korabeli díszes historizáló, kissé sérült üvegezett fa keretben. 69,5x55 cm.
12988.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1890-1910 Emberfajok I-II. Nyomat, papír, paszpartuban, 22,5x15 cm
12989.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1890-1900 Venus & Cupido fénynyomat, kiadja és készíti: Divald K. Budapest és Eperjes, 32x41,5 cm
12990.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
1891 Búcsuhangok melyeket főméltóságu és főtisztelendő Vaszary Kolos úr...-hoz a pannonhalmi főapáti székből való távozása alkalmából intéz a Pannonhalmi Szent Benedek Rend. Győr, 1891. Surányi 6p. Lapokon kis beszakadás
12991.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: