Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 38

Réz falevél formájú dísz. 23x23 cm
11358.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Neorokokó fali konzol, szobortartó, női aktot ábrázoló gipsz, gyöngyház festéssel. Apró lepattanásokkal. 31x23 cm
11359.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11360.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Alpakka gyümölcsös kosár szamócás díszítéssel. Füllel d:24 cm
11361.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ezüst(Ag) legyes tetejű cukortartó, jelzett, üveg alsó résszel, kis csorbával, d: 9,5 cm, m: 6,5 cm
11362.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Iparművész réz gyertyatartó GM jelzéssel. 24,5 cm
11363.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Régi üveges fa fali polc, kabinet. Üvegezett, polcos 58x65 cm
11364.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15
Dobrovits Ferenc (1941-1988) (jelzés nélkül): Zománckép. Női alak. 5x10 cm Fa keretben.
11365.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
34
cca 1940 Telefon készülék. Fém házzal, bakelit kagylóval. EIV. Rt. jelzett 20x16x20 cm
11366.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Csont borítású doboz, ládika. 31x10x6,5 cm
11367.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Díszes alpakka-üveg kínáló, alpakka testtel, üveg betétekkel, jelzés nélkül, az üvegeken csorbákkal, az egyik alpakka tartófülön sérüléssel, m: 64 cm, h: 48 cm, üveg betétek: d: 13,5 cm, 20,5 cmx2, 26 cm
11368.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Antik, nagy méretű gyertyatartó pár. Bronz, márvány talapzattal, gazdagon díszített. A márvány talapzat egy része elvált, vissza lehet ragasztani. 69 cm
11369.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft