Bozó Gyula (1913-2004) DN "Kossuth Lajos / A Leghívebb Magyar" Ag és Br emlékérem szett, Ag peremén "SZG" beütéssel (3xklf) (36,62g/0.925/42,5mm) T:1-, 1- (PP)
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R!
/ Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
Fábri Ignác 1912. "Magyar Athletikai Club - Emlékül hű atlétájának a M.A.C. 1912" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló jelzett Ag plakett (70,41g/0.800/49x81mm) T:2 HP 2150.var