Bolhapiac

Tételek száma: 383

6 db erdélyi fafaragás, ebből 2 db sérült, h. 16 és 26 cm közötti méretben
11584.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db nagy mérető retró fa vonalzó
11585.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Réz tálca páva dísszel, 20x39 cm
11586.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Robotron Reiss Technobox II mérnöki utazó rajzasztal/rajzgép, kb. 51x67 cm. Eredeti vulkánfíber bőröndjében.
11587.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
29
cca 1930-40 Antik Olympia írógép magyar billentyűzettel, restaurált, ,űködőképes, hátoldalán kopásnyomokkal. Ca. 26x40x34 cm
11588.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Falra akasztható hőmérő, barométer, páratartalom mérő, fa alapon, 28x10 cm
11589.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ezen burgonya a felséges uralkodó család alapítványa ráczkevei uradalmának cs. és kir. gazdaságában Mauthner Ödön cs. és kir. udvari magkereskedése részére termeltetett. foltos felirat, üvegezett, díszes, sérült fa keretben, 27x35,5 cm
11590.

"Ezen burgonya a felséges uralkodó család alapítványa ráczkevei uradalmának cs. és kir. gazdaságában Mauthner Ödön cs. és kir. udvari magkereskedése részére termeltetett." foltos felirat, üvegezett, díszes, sérült fa keretben, 27x35,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19
Régi fém kávédaráló, kopottas állapotban, 18x11,5x11,5 cm
11591.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16
Ifj. Richter Aladár (1898-1950): Munka. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, foltos, 59,5×43,5 cm
11592.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Philips kazettás lejátszó, fejhallgató nélkül, elem nélkül, eredeti dobozában, 11,5x9,5 cm
11593.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Régi vívótőr, fém markolattal, G Perez Verona jelzésű pengével, pengehossz: 86 cm, teljes hossz: 102 cm /  Old fencing foil with metal pommel, and with G Perez Verona mark on the blade, blade length: 86 cm, full length: 102 cm
11594.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Régi vívótőr, fém markolattal, GF és Franco Vega jelzésű pengével, pengehossz: 89 cm, teljes hossz: 107 cm /  Old fencing foil with metal pommel, and with GF and Franco Vega mark on the blade, blade length: 89 cm, full length: 107 cm
11595.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
20

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft