https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 200

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
George Sbârcea: Szép város Kolozsvár. Bukarest,1980,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +  Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Szerk.: Jakó Klára, Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 1992, Korunk. Kiadói papírkötésben.
15048.

George Sbârcea: Szép város Kolozsvár. Bukarest,1980,Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Kalauz a régi és az új Kolozsvárhoz. Gaal György kolozsvári séták. Vincze Zoltán bevezetőjével. Szerk.: Jakó Klára, Kovács Kiss Gyöngy. Kolozsvár, 1992, Korunk. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. v. Uzsoky Norbert: Kiütéses tifusz. Bp., é.n. Rupp Miklós. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal.
15049.

Dr. v. Uzsoky Norbert: Kiütéses tifusz. Bp., é.n. Rupp Miklós. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Varga Gyula: Debreceni szíjgyártók Kathy László, Kádár Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei. 45. Debrecen, 1986., (Alföldi-ny.), 59+1 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.  A szerző, Varga Gyula (1924-2004) etnográfus, muzeológus, egyetemi tanár által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.
15050.

Varga Gyula: Debreceni szíjgyártók Kathy László, Kádár Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei. 45. Debrecen, 1986., (Alföldi-ny.), 59+1 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. A szerző, Varga Gyula (1924-2004) etnográfus, muzeológus, egyetemi tanár által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15051.

Orbán Balázs: Székelyföld képekben. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Buzinkay Géza: Budapest Székesfőváros. Ábrázolások a Budapesti Történeti Múzeum gyűjteményéből. Ford.: Rozsnayi Krisztina. Bp., 1995., Budapest Bank. Kiadói aranyozott, illusztrált bársony-kötés. Megjelent 1700 példányban.
15052.

Dr. Buzinkay Géza: Budapest Székesfőváros. Ábrázolások a Budapesti Történeti Múzeum gyűjteményéből. Ford.: Rozsnayi Krisztina. Bp., 1995., Budapest Bank. Kiadói aranyozott, illusztrált bársony-kötés. Megjelent 1700 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
5
Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15053.

Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Miskolc középiskoláinak levéltári dokumentumai a kezdetektől 1950-ig. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1989., B-A-Z Megyei Levéltár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.
15054.

Miskolc középiskoláinak levéltári dokumentumai a kezdetektől 1950-ig. Szerk.: Csorba Csaba. Miskolc, 1989., B-A-Z Megyei Levéltár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Régészeti tanulmányok Miskolc korai történetéből. Szerk.: Rémiás Tibor. Miskolc Város Történetének Dokumentumai. II. Miskolc, 1992.,(Debrecen, Piremon-ny.) Kiadói papírkötés.
15055.

Régészeti tanulmányok Miskolc korai történetéből. Szerk.: Rémiás Tibor. Miskolc Város Történetének Dokumentumai. II. Miskolc, 1992.,(Debrecen, Piremon-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15056.

Komáromy József: Adatok Miskolc korai településtörténetéhez. Miskolc, 1960., Hermann Ottó Múzeum, 16 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
15057.

Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kubinyi András:A középkori Magyarország középkeleti része városfejlődésének kérdéséhez. Miskolc,[1985, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár],(Sokszorosító Levéltári Műhely-ny.), 7-82 p. + 4 t. Kiadói papírkötés.
15058.

Kubinyi András:A középkori Magyarország középkeleti része városfejlődésének kérdéséhez. Miskolc,[1985, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár],(Sokszorosító Levéltári Műhely-ny.), 7-82 p. + 4 t. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
A kalocsai pota nyelvjárássziget. (Tanulmányok.) Szerk.: Romsics Imre. Kuczy Károly: A pota nyelvjárásról. H. Tóth Tibor: A Kalocsa környéki (az ún. pota) nyelvjárás. Kalocsai Múzeumi Értekezések 7. Kalocsa, 2002., Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15059.

A kalocsai pota nyelvjárássziget. (Tanulmányok.) Szerk.: Romsics Imre. Kuczy Károly: A pota nyelvjárásról. H. Tóth Tibor: A Kalocsa környéki (az ún. pota) nyelvjárás. Kalocsai Múzeumi Értekezések 7. Kalocsa, 2002., Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz