Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 200

Pál-Antal Sándor: Székely önkormányzat-történet. Angol, német és román nyelvű összefoglalókkal. Marosvásárhely, 2002, Mentor. Kiadói kartonált papírkötésben.
15575.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tanulmányok a Ráckevei járás múltjából. Ráckeve, 1972, MSZMP Ráckevei Járási Bizottsága-Ráckevei Járás Tanács V.B. Kiadói műbőrkötés.
15577.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Budapesti Városvédő Egyesület 25 éve. Szerk.: Czaga Viktória. Bp., 2010, Budapesti Városvédő Egyesület. Ajándékozási bejegyzéssel. Eredeti papírkötésben.
15578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pest megye a Millennium évében. Szerk.: Dr. Szabó Imre. Bp., 2000, TIT Teleki László Ismeretterjesztő Egyesület. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15579.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kazinczy Ferenc: Pestre, Bp., 1929. Budapest Székesfőváros kiadása (Bp. Sz.főváros házinyomdája), kissé szakadozott papírkötésben, gazdag képanyaggal
15580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979., Panoráma, vászonkötés kiadói papírkötésben
15582.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jakob Wassermann: Bula Matari (Stanley élete). A világjárás hősei c. sorozat része. Fordította: Benedek Marcellné. Képekkel és térképpel. Bp., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói egészvászon-kötés.
15583.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft