Könyvek: Történelem

Tételek száma: 151

Kommentár nélkül. Disszidensek levelei. Szamos Rudolf válogatása. Bp., 1958., Kossuth, 128 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
15676.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Szalay József: Deák Ferenc emlékezete. Hódmezővásárhely, 1903, Grossmann Benedek Utóda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15677.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pamlényi Ervin: A Horthy-korszak választási visszaélései. Bp., 1958, Hazafias Népfront, 71 p. Kiadói papírkötés
15678.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1952 A kül- és belpolitikai helyzet és feladataink. Beszámoló az országgyűlésen 1952. dec. 15-i ülésén. Bp., 1952., Szikra. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15679.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Garami Ernő: Forrongó Magyarország. Emlékezések és tanulságok. Bécs, 1922., Pegazus, III-XII+243+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fehér Géza: A bolgár-törökök szerepe és műveltsége. A bolgár-törökök és a honfoglaló magyarok határa a keleteurópai művelődés kialakulásában. Bp., 1940., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 120+4 p.+XXXII t. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, sérült kötéssel, gerinccel.
15681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15682.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Deér József: Pogány magyarság, keresztény magyarság. Bp., 1993., Holnap. Kiadói papírkötésben. Reprint kiadás.
15683.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15684.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hóman Bálint-Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1941-1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Hetedik kiadás. Kiadói félbőrkötésben, kissé kopott borítóval és gerincekkel.
15685.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
M. Lezsák Gabriella: Avarok a Herke-tónál. A Kunszállás-Fülöpjakabi avartemető története. Lakitelek, 2012, Antológia. 2. kiadás. 66p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15687.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft