Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 186

7 db könyv tétel: Lovag Zsuzsanna: A középkori bronzművesség. Bp., 1979, Corvina. + Nékám Lívia: Meisseni porcelán. Bp., 1980, Corvina. + Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák. Bp., 1981, Corvina. + Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Bp., 1983, Corvina. + Weiner Piroska: Faragott mézeskalácsformák. Bp., 1981, Corvina. + Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina. + Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-művesség. Bp., 1982, Corvina
16672.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, hiánytalanul, jó állapotban.
16673.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16674.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Művészeti katalógus, folyóirat és egyéb könyv tétel, magyar, angol, francia és olasz nyelven, össz. 16 db. Laszlovszky József: A magyar címer története + A mátyás Graduale + Magony Imre: Székesfehérvár szobrai + Felső-itáliai quattrocento festmények stb. Kölönböző kötések és kiadások.
16675.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Das mykenische Hellas. Heimat der Helden Homers. Athen, 1988, Dietrich Reimer. 277p. Kiállítási katalógus. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hárs Éva: A Zsolnay kerámia. Pécs, 1988, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötésben.
16677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16678.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Wilhelm Mrazek-Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. 1718-1864. Österreichischeres Museum für angewandte Kunst - Katalog Neue Folge Nr. 3. Wien, én., Österreichischer Bundesverlag. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval. +Waltraud Neuwirth: Wiener Porzellan. Original, Kopie, Verfälschung, Fälschung. Wien, 1979., Selbstverlag Waltraud Neuwirth. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, valamint jelzésekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16679.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes művészeti folyóirat tétel, 4 db.:  1978-1983 Művészettörténeti értesítő 2 száma: XXVII. évf. 1. sz., XXXII. évf. 3. sz.  1992 Pavilon. Építészet, művészettörténet. 1992. 7 sz.  1998 Magyar Iparművészet. 1998/1.
16680.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dobos Lajos: Magyar műemlékek. Ajándékozási bejegyzéssel. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés.
16681.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Békéscsaba., 1953, Corvina Kiadó. Kilencedik kiadás. Dr. Somogyi Barnabás anatómiai rajzaival illusztrálva. Kiadói teljesvászon-kötés papír védőborításban. Kissé szakadozott borító. Volt könyvtári példány.
16682.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16683.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft