2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.