Kálnoki Izidor: Az ördög bibliája. Egy kártya-király tanításai. Bp., 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Kalnoki-Izidor-Az-ordog-bibliaja-Egy-kartya-kiraly-tanitasai-Bp-1905-Singer-es-Wolfne~II2213378
2213378
17584
379
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Kálnoki Izidor: Az ördög bibliája. Egy kártya-király tanításai. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 202+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: