Eckhardt Sándor: Balassi Bálint. Magyar Írók. Bp.,[1941],Franklin, 224+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, egy lapon ceruzás aláhúzással, egy másikon ceruzás bejelöléssel, egyébként szép állapotban.
Ez a Bókay, úgy látszik, intelligens ember! Egy jeles orvos a régi Pestről. Bókay Árpád emlékiratát szerk és sajtó alá rendezte Buza Péter. A kötetzáró tanulmány Kapronczay Károly munkája. Bp., 2003., Száz Magyar Falu. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Kováts György: Az egészség és boldogság forrása. A szuggesztió és autoszuggesztió hatása és története. Bp.,én., Tolnai, 160 p.+ 8 t. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.