https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 326

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ajándék 2. szám: Tersánszky Jenő: Mike Pál emlékei. Edgar Wallace: A hatalom könyve. Fordította: Turchányi Tihamér. A borító Pólya Tibor munkája. Bp.,é.n. (cca 192?),Athenaeum, 95+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítója hiányzik, az elülső borító hiányos, szakadt.
18589.

Ajándék 2. szám: Tersánszky Jenő: Mike Pál emlékei. Edgar Wallace: A hatalom könyve. Fordította: Turchányi Tihamér. A borító Pólya Tibor munkája. Bp.,é.n. (cca 192?),Athenaeum, 95+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítója hiányzik, az elülső borító hiányos, szakadt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Szabó György: Játék és igazság. Bp., 1964, Magvető. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel, kis hiánnyal a gerincen. A szerző által dedikált.
18590.

Szabó György: Játék és igazság. Bp., 1964, Magvető. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel, kis hiánnyal a gerincen. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Egerszegi Ferenc: A pálya szélén. Válogatott versek. Veszprém, 2001, OOK-Press Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
18591.

Egerszegi Ferenc: A pálya szélén. Válogatott versek. Veszprém, 2001, OOK-Press Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18592.

A Literatura Almanach 1929. Bp.,1929, Lantos Rt., 126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18593.

Püski Sándor: Könyves sors - magyar sors. Bp.,2002, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban.
18594.

Szász Károly: A világirodalom nagy époszai I-II. kötet. Szász Károly művei Centenáriumi kiadás. Bp.,[1929], Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a. II. kötet gerince kopottas, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
18595.

Dr. Huszti József: Latin chrestomathia. A gimnáziumok és leánygimnáziumok V-VIII. osztálya számára. Bp., 1940, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Voinovich Géza: Emberek... Árnyékok... Elbeszélések Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,é.n,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
18596.

Voinovich Géza: Emberek... Árnyékok... Elbeszélések Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,é.n,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1932 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1932. évre. XI. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Kopott félvászon-kötésben, hiányzó szennylappal.
18597.

1932 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1932. évre. XI. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Kopott félvászon-kötésben, hiányzó szennylappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18598.

Lévay Botondné - Haiman György: A Kner-nyomda, kiadványainak tükrében 1882-1944 I. kötet Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
18599.

Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.
18600.

Barcsay Ábrahám költeményei. Magyar Irodalmi Ritkaságok 25. sz. Bp.,(1933), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, részben felvágatlan lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz