Heitler László (1937-2016): Lábasház Pápán. Fametszet, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/379-Gyorsarveres/379.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Heitler-Laszlo-1937-2016-Labashaz-Papan-Fametszet-papir-jelzett-autograf-ajandekozC3~II2247679
2247679
10168
379
Leírás: Heitler László (1937-2016): Lábasház Pápán. Fametszet, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal. Lap szélén apró sérüléssel. 22,5x30,5 cm
: karap_norbert