Fratuli 935 jelzéssel: Velencei vitorlások. Olaj, karton, hátoldalán M... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fratuli-935-jelzessel-Velencei-vitorlasok-Olaj-karton-hatoldalan-MNG-kiviteli-pecsettel-U~II2210728
2210728
10126
379
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Fratuli 935 jelzéssel: Velencei vitorlások. Olaj, karton, hátoldalán MNG kiviteli pecséttel. Üvegezett, díszes fa keretben, 30×40 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: